O společnosti Esprit

Esprit je mezinárodní módní značka, pod kterou naleznete nejen nejžhavější módní trendy v dámském oblečení Esprit, pánském oblečení Esprit nebo v dětském oblečení Esprit, ale také si pod stejnou značkou můžete vybrat z řady luxusních hodinek Esprit, bot Esprit či rozmanité řady módních doplňků. U nás můžete značkové obchody navštívít v široké síti nákupních center nebo si prostřednictvím internetu prohlédnout nejnovejší produktové katalogy a nakoupit pak přímo z pohodlí domova na www.esprit.eu. Společnost nyní působí na 5 kontinentech světa, ve 40-ti zemích, v nichž má přes 800 přímých značkových prodejen a své další zastoupení na více než 14 000 prodejních místech. Esprit má pod svými křídly také vlastní kosmetickou značku Red Earth, která nabízí jednotlivé řady produktů v péči o celé tělo. Stejně tak, jako i k řadě dalších módních značek, patří také ke značce Esprit charitativní činnost – společnost se připojila k programu OSN na rozvojovou pomoc nejchudším oblastem světa známým pod jménem Rozvojové cíle tisíciletí.

Esprit

Historie značky Esprit

Snad ovlivnění érou Beatles a volností 60-tých let, začali v roce 1968 Susie a Doug Tompkins prodávat přímo ze svého pojízdného karavanu v San Francisku oblečení pod názvem Esprit. V roce 1971 se tak zrodila společnost Esprit, které ve stejném roce představila světu módy svoji první oděvní řadu. Postupně značka začala pronikat na další trhy: v roce 1986 otevřela první obchod v Německu, v roce 1987 pronikla na trhy v Nizozemí, Belgii, Dánsku a Taiwanu, o dva další roky později byla uvedena v Norsku, Francii a Velké Británii. Od roku 1993 je značka Esprit zapsána na burze v Hong Kongu. Postupně od 90. let se řady výrobků neustále rozrůstají – dnes si tak pod značkou Esprit můžete zakoupit nejen kvalitní oblečení pro celou rodinu, ale také spodní prádlo, sportovní oblečení, hračky či sluneční brýle.

Kontakt: www.esprit.com

Obchody společnosti Esprit naleznete v těchto obchodních centrech:

Esprit Praha:

Esprit Brno:Líbí se Vám značka Esprit?4 komentářů ke značce Esprit

 1. Jana píše k Esprit:
  1. 9. 2010

  Boty, voňavky a košile od Espritu mají u mě 1* :)

 2. Jarda píše k Esprit:
  5. 10. 2010

  Esprit je asi fakt velká a světoznámá značka, když člověk nenajde její vedení, žádné kontakty a nic podobného, ani na jejich doméně. Další zprostředkovatel, který prodává výrobky cizích návrhářů a dodavatelů z různých států. Kvalitu nehodnotím.

 3. Hanka píše k Esprit:
  22. 10. 2010

  Esprit má velmi kvalitní oblečení, materiály(barva vydrží velmi dlouho, příjemné na nošení), ušití (rovné, krásné švy, nitě nelezou), design, nové věci jsou krásně nažehlené a zabalené.Platba kartou na jejich stránkách je na nejvyšší úrovni zabezpečení, dodání je rychlé, mají i řadu slev a dárků pro stálé zákazníky. Jednoznačně number 1!!

 4. Alice píše k Esprit:
  27. 8. 2015

  Já nemám, bohužel, kladnou zkušenost. Letos 02.07., jsem si zakoupila v Praze v Palladiu v prodejně Esprit, 7/8-nové jeans. Po prvním vyprání, dle návodu, se úplně ztratila jejich barva, nejsou světle modré, jako při nákupu, nýbrž mají barvu mezi světle zelenou a zapranou šedivou. Jsem velice zklamaná a celou záležitost se chystám řešit formou reklamace. Věřím, že úspěšně.

Zanechte svůj komentář