Oblečení a boty Lacoste

Oblečení Lacoste a boty Lacoste za velmi výhodné ceny naleznete v online obchodě – Amazon.com, Ebay.com, boty pak na Shoes.com (aff linky). Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

Lacoste logo

Informace

Tato francouzská značka byla založena v roce 1933 a prodává vysoce kvalitní high-endové oblečení, boty, kabelky, parfémy a další. Nejvíce známé je Lacoste pro svoje trička polo. Ta jsou velmi oblíbená po celém světě. Společnost lehce rozeznáte podle loga krokodýla, které naleznete na všech výrobcích firmy.

Značka Lacoste

Společnost založil známý tenista René Lacoste, který po ukončení kariéry zkusil podnikatelskou dráhu. Logo krokodýlka značka získala díky přezdívce, kterou René dostal na Davis Cupu. Oblečení a především kvalitní boty Lacoste jsou celosvětově vyhledávané. Velmi oblíbená je i specifická vůně parfémů. Cena výrobků Lacoste se pohybuje ve vyšších relacích. Pokud však hledáte nadčasovou a kvalitní módu, pak je oblečení Lacoste právě pro vás.

Lacoste reklama

Lacoste v ČR

Obchody Lacoste jsou i v České Republice. Prodejny s oblečením a botami naleznete v nákupních centrech v Praze – Obchodní centrum Chodov, Palác Flora, Anděl – Nový Smíchov, v Brně – Galerie Vaňkovka Brno.

Oficiální stránky naleznete na adrese www.lacoste.cz nebo www.lacoste.com, stránky bohužel neobsahují e-shop. Pokud chcete levně nakoupit značkovou módu Lacoste, doporučujeme internetové obchody vypsané nahoře.Líbí se Vám značka Lacoste?Jeden komentář ke značce Lacoste

  1. Janca píše k Lacoste:
    2. 7. 2014

    Já kupuji Lacoste obuv jedině na mall.cz. Super!

Zanechte svůj komentář