Značka Timeout (nebo také Time out) proslula v České republice především díky svým stylovým bundám a kabátům. Jak to však celé začalo? Timeout je oděvní společnost založená v USA v Kalifornii v roce 1992. Timeout se svoji vizí přibližuje spíše východní filosofii, tedy prožívat okamžik spíše než něco vlastnit. Na základě této vize také prodává své kvalitní avšak maximálně dostupné zboží.

Timeout

Timeout je synonymem pro pohodu, lásku, porozumění a snášenlivost. Pokud tyto hodnoty vynáváte, pravděpodobně se s oblečením Time out rychle sžijete. Timeout prodává dámskou,ale i pánskou módu. Velmi oblíbená je například dámská vesta Timeout, či pánský a dámský kabát.

timeout-obleceni

Zboží Time out můžete zakoupit jak v jedné z mnoha prodejen v Česku, tak i na internetu – e-shop Timeout s nachází na adrese www.time-out.to. Stránky jsou i přeloženy do češtiny, českou verzi totiž na adrese www.timeout.cz nenaleznete.

Prodejny Timeout:
PrahaPalladium, Palác Flora, Metropole Zličín, Národní třída 41, Nákupní centrum Šestka
BrnoAvion Shopping park, (Dolní Heršpice – Skandinávská 2)
OstravaFuturum, Avion Shopping park, Forum Nová Karolina
Chomutov – Obchodní centrum Chomutovka (ulice Dr. Farského 4732)

Podniknte-li cestu do jednoho z mnoha prodejních míst Timeout, jistě budete spokojeni jak s výběrem, tak vkusností obchodu a zboží v něm. Máte s oblečením Time out nějaké osobní zkušenosti? Podělte se s námi.Líbí se Vám značka Timeout?Zanechte svůj komentář