Camaieu

Camaïeu je úspěšná francouzská oděvní společnost, která vyrábí a prodává kolekce oblečení pro ženy. Společnost se zaměřuje na ženy od 20ti do 40ti let a nabízí kvalitní stylové oblečení pro každodenní užití. Butyků Camaieu je v několika evropských zemích a Rusku rozeseto přes 700. Pokud sháníte kvalitní, módní a stálé oblečení, obchod Camaieu je ta správná volba.

Camaieu

Historie Camaieu

Společnost byla založena ve Francii v roce 1984. Mimo Francia jsou nyní obchody k naleznutí i v Itálii, Česku, Polsku, Belgii či Španělsku.

Kontakt:
www.camaieu.com

Obchody Camaieu naleznete v následujících nákupních centrech.

Camaieu Praha:

Camaieu Brno:

Camaieu jinde v ČR:Líbí se Vám značka Camaieu?11 komentářů ke značce Camaieu

 1. Anna Rybenská píše k Camaieu:
  29. 7. 2010

  Dobrý den,
  včera 28.7.jsme byly s dcerou v Brněnské Olympiia zašli jsme poprvé do obchodu CAMAIEU.Velice nás překvapiila neskutečná obětavost a trpělivost prodavaček,kterým patří veliký dík,protože hlavně kvůli nim ,jsme neodešli s prázdnou.I dnes jsem ze spolupráce nadšená a těším se na další nákupy. Oblečení je super,perfektní,hodí se ke všemu,mám z něj opravdu radost. Děkuji.
  S pozdravem Rybebská

 2. magda kisova píše k Camaieu:
  23. 9. 2010

  ahojteeee…..kde by som zohnala take cizmickyy hnedej semisovej farby čislo 40 za 34.95 evracov boli super mali ich v kosiciach v OPTIME ..ale prisla som neskoro uz boli len male čislaaa TAKK PROSIMM RADUUUUU
  DAKUJEMMMMM VELA ZAKAZNIKOV FIRME CAMAIEU praje magda kisova

 3. P. píše k Camaieu:
  11. 10. 2010

  Dobrý den,

  dnes jsem byla ve Vaší prodejně na České v Brně a musím pochválit ochotu všech prodavaček. Toho si opravdu cením :-)

 4. Ivana Daňhelová píše k Camaieu:
  19. 10. 2010

  Dobrý den,

  dnes jsem byla ve vaší prodejně v Campus Square a byla jsem velice spokojená s milým a ochotným přístupem prodavaček, které se mi věnovaly a dokázaly mi poradit i s vhodnými doplňky k oblečení. Bylo to příjemné nakupování a oblečení, které jsem si vybrala, se mi také velice líbí, protože mám ráda kvalitu a styl.

  Přeji úspěšný den.
  S pozdravem Ivana Daňhelová

 5. katka píše k Camaieu:
  27. 1. 2011

  Dnešní nákup v „Shoppinu“ Ostrava Rudná byl skvělý nejen výběrem, ale hlavně ochotou personálu, výborně poradily, milé, s úsměvem, radost nakupovat. Navíc jsem obdržela kupónek na slevu při příštím nákupu, určitě využiju, už se těším na novou kolekci!
  Káťa

 6. Fejgele píše k Camaieu:
  27. 2. 2011

  Včera-26. února 2011 jsem se vydala do Fóra v Ústí jen tak a třeba si koupit něco pro radost.Protože jsem s CAMAIEU v Ústí měla příjemnou zkušenost s vánočním dárkem pro tchýni (je hodná:)), řekla jsem si, že i já zkusím trochu francouzského šmrncu:-)…a mohu jen doporučit.Věcí spousta, pěkných, netuctových a za dobrou cenu, obsluha jako vždy milá-máte pocit, že ty slečny přišly do práce jen kvůli vám.P.S. nakupuji hrozně nerada…

 7. Monika píše k Camaieu:
  29. 4. 2011

  Byla jsem u Vás nakoupit a konečně jsem našla obchod, kde není tolik přehnaná moda. Prodavačky jsou velice ochotné, což člověk potřebuji si odpočinout a příjemné chování k tomu patří. Děkuji

 8. Eliška píše k Camaieu:
  21. 7. 2011

  Dobrý den, já nakupuji v Camaieu v Kolíně. Prodavačky jsou milé. Ovšem nakupuji pouze ve slevách. Vzhledem ke kvalitě oblečení mi plné ceny připadají vysoké.

 9. LENKA píše k Camaieu:
  8. 10. 2011

  Dobrý den , nakupuji v prodejně v Pardubicích v AFI.Prodavačky jsou strašně ochotné a moc dobře poradí a vyberou vhodné doplňky k oblečení.

 10. Renáta píše k Camaieu:
  8. 11. 2011

  Dobrý večer. Objavila som predajnu Camaieu v obchodnom centre MAX v Prešove. Som nadšená výberom tovaru a prístupom predavačiek k zákazníkom. Konečne som našla obchod, odkial nikdy neodchádzam naprázdno. Som maximálne spokojná s kvalitou a vkusným výberom tovaru. Prajem vám veľa takýchto spokojných zákazníčok.

 11. Pájushka píše k Camaieu:
  28. 11. 2011

  Nooo….. chtěla bych se zeptat jestli se dá nechat si udělat takovou tu klubovou kartičku jako je třeba u orsay a taky jestli si jí může udělat osoba mladší 18 let , a jde si jí udělat i přes internet??

Zanechte svůj komentář