Tamaris je synonymem kvalitní německé obuvnické kvality určené pro ženy. Tato německá společnost byla založena pod holdingem Wortmann Schuh Holding spolu se s.Oliver a abízí svým zákaznicím především kožené boty ve skvělém poměru cena vs. výkon. Například lodičky od Tamaris, to je elegance a trvanlivost v jednom.

Tamaris logo

Mezi neoblíbenější zboží firmy Tamaris jsou jednoznačně dámské lodičky. Především lodičky na klínku, lodičky s volnou patou, černé lodičky, bílé lodičky a modré lodičky. Tamaris však vyrábí i boty pod označením Active, které jsou elegantní, ale zároveň maximálně pohodlné. Oblíbené jsou i kozačky, avšak Tamaris prodává i kabelky a peněženky. Obuv Tamaris je však hlavním prodejním artiklem.

Tamaris dámská móda

Tamaris často pořádá i akce či výprodej. To vše a novinky 2014 naleznete na stránkách www.tamaris.cz (budete přesměrování na www.tamaris.eu). Nová kolekce je dostupná pro každý rok (2014, 2015, 2016, atd.)

Tamaris většinou nemá své vlastní prodejny, ale jeho boty naleznete v mnoha obuvnictvích po celé České republice. Především v obchodech Obuv zóna.

Prodejny Tamaris:
Brno – Olympia Brno

Myslíme si, že s botami Tamaris budete maximálně spokojená. Podělte se s námi o svoje zkušenosti s touto značkou.Líbí se Vám značka Tamaris?Zanechte svůj komentář