Informace o společnosti Terranova

Oblečení Terranova je v Česku velmi oblíbené. Není to rozšířeností prodejen, ale spíše tím, že Terranova nabízí kvalitní oblečení za velmi výhodné ceny. Značka se přitom soustředí především na mladší generaci a modely Terranovy jsou často pestré, pozitivní a zábavné. Terranova nabízí především oblečení pro muže a ženy a módní doplňky. Zákazníci si zde rádi nakupují i třeba zimní oblečení a bundy.

Terranova logo

Zde je k náhlednutí Terranova katalog (na adrese www.terranova-on-line.com). Pozor na záměnu s www.terranova.cz, kde se nachází stránky firmy Terranova Weber, která nemá s oděvní společností Terranova nic společného.

Historie Terranovy

Obchodní značka Terranova byla založena Italem, který se jmenuje Vittorio Tadei. Ten tuto značku založil v roce 1988 jako frenčízu. Dnes má Terranova přes 300 prodejen doslova po celém světě.

Kontakt:
www.terranova-on-line.com

Obchody Terranova naleznete u nás v následujících nákupních centrech.

Terranova Praha:

Terranova Brno:

Terranova Ostrava:Líbí se Vám značka Terranova?8 komentářů ke značce Terranova

 1. karin píše k Terranova:
  28. 7. 2010

  terranova je i v karlovych varech a praha -pankrac oc arkady

 2. Lucie píše k Terranova:
  25. 3. 2011

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat ,jestli nevíte, kam bych měla napsat nebo zavolat, když bych se chtěla ucházet o práci v tomto obchodě. Strašně by mě ta práce bavila.

 3. Robert píše k Terranova:
  15. 4. 2011

  Dobrý den Lucie, hledejte si práci nekde jinde.. V Terranove jenom nakupujte. Je to na hovno spolecnost. V Čechách nemá úroveň. Plati malo, kolem 50Kc/hod. Verte mi..;)

 4. Sandrella píše k Terranova:
  7. 12. 2011

  Dobrý den,
  mohu jen souhlasit, pro Terranovu jsem pracovala a mohu říct, že to je neskutečná buzerace za pár korun. Určitě nikomu nedoporučuji ani jako brigádu ani na stálo! A opravdu jsem brigádničila za 50Kč/hod. Nepříjemná zkušenost, doporučuji leda jiné obchody, ale TRN ne. Skutečně…

 5. Jiří píše k Terranova:
  27. 10. 2012

  Dnes jsem s rodinou navštívil prodejnu společnosti Terranova v OC Nová Karolína v Ostravě. Při zkoušení oblečení v kabince jsem zjistil, že je tam neskutečný nepořádek, špína a snad týdenní prach – tento nepořádek byl ve všech zkušebních kabinkách. Nechal jsem si zavolat vedoucí prodejny, tato pouze konstatovala, že společnost, která se stará o úklid pracuje nespolehlivě . . . , nestačil jsem se divit, proto jsem nafotil několik fotografií, které vám posílám a rovněž chci umístit na facebook.

 6. Melanie Vyňáková píše k Terranova:
  28. 11. 2012

  Dobrý den, hledám brigádu,jsem studentka SŠ.Je mi 22 let a jsem z Ostravy.Budu moc ráda,kdyby jste mě kontaktovali na tohle telefonní číslo: 732900130, předem moc děkuji.

 7. Iveta píše k Terranova:
  4. 1. 2013

  V Teranove není plat 50 na hodinu o práci tam sem se ucházela takže vím nabizej tam 70 až 80 na hodinu

 8. TEREZA píše k Terranova:
  23. 1. 2013

  od TERRANOA mam asi nejvic NASRAVACEK je dobry kram chodim tam hlavne s moji mamou a nekdy s celou moji rodinou

  DEKUJU
  VASE TERKA

Zanechte svůj komentář