Guess to je synonymum pro dostupný luxus a vkusné oblečení, kabelky, boty a hodinky. Guess má svoji cílovou skupinu mezi módou políbenými mladými lidmi, kteří chtějí mít vkusný styl. Guess prodává jak pánské, tak dámské oblečení a módní doplňky. Mezi nejoblíbenější patří Guess hodinky a to jak pánské, tak dámské. Byly to právě ty, které značku také proslavily.

Guess logo

Guess kromě oblečení prodává i třeba sandály, náramky, náušnice, peněženky či gumovky. Značka Guess se dá často sehnat i velmi levně díky slevám, které internetový obchod www.guess.com nabízí. Obchody Guess se však nachází i v mnoha nákupních centrech v ČR.

Kabelka Guess je vhodným doplňkem pro všechny ženy. Oblíbená je černá, hnědá a bílá verze. V Česku jsou nejvíce oblíbené kabelky Guess Reiko, Crossbody a Manda. Bývá na ně i často akce. Z bot jsou na špičce Guess by Marciano. Hodinky Guess má na ruce alespoň jeden Váš známý. Na internetovém obchodě se dají sehnat levně a kvalita je přitom výborná. Guess prodává jak pánské, tak dámské a oblíbené jsou bílé luxusní. I na ně jsou často výprodeje.

Guess kabelka

Americká módní značka Guess byla založena v Americe v roce 1981. Známá se stala díky svým černobílým reklamám, ovšem v 90. letech se dostala do krize, když se začaly prosazovat značky Tomy Hilfiger, Diesel a Calvin Klein. Po roce 2000 se společnost opět dostala na vrchol a začala určovat směr. Guess najdete skoro ve všech nákupních centrech v Česku.

Kontakt: www.guess.comLíbí se Vám značka Guess?Zanechte svůj komentář