Reserved

Oblečení pod značkou Reserved, jak pro muže, ženy ale také naše nejmenší, v současné době naleznete již ve 12-ti evropských zemích, v nichž má přes 200 značkových  obchodů. U nás nejsnadněji najdete módní novinky přímo v českém katalogu oblečení Reserved, a to na stránkách www.reserved.cz nebo na mateřských stránkách společnosti www.reserved.com.

Pod značkou se skrývají nejen kvalitní a módní oděvy, ale také třeba řady stylových doplňků anebo obuvi. Společnost při tvorbě nové kolekce dává vždy příležitost talentovaným módním návrhářům. Tím zdůrazňuje, že je značkou pro všechny, kteří hledají světové módní trendy za příznivou cenu.
Jste- li věrným zákazníkem této značky, můžete se stát členem tzv. re reserved věrnostního klubu či Renome programu, které vám přinesou řadu slev a dalších výhod při budoucích nákupech.
reserved

Historie Reserved

Kořeny, nyní velice oblíbené značky mezi všemi věkovými kategoriemi, najdete  kousek za českými hranicemi – právě  v Polsku byla v roce 2000 založena značka Reserved, která se záhy stala ikonou, která udává tón v módním světě.  Reserved nabízí svým zákazníkům velký výběr a garantuje originálnost každého produktu, a také proto připravuje všechny modely v malých sériích.  Sortiment zboží nesoucí jméno Reserved, je dnes skutečně široký: každý si v něm nalezne sůj styl pro každý den, oblečení pro formální příležitosti nebo naopak pro sportovní vyžití a rozhodně vás příjemné překvapí i extravagantní modely.  Z pestrých kolekcí jistě stojí za to zmínit alespoň bundy Reserved, ve kterých se budete cítit zkrátka chic.

 

Kontakt:
www.reserved.cz
www.reserved .com

Obchody Reserved naleznete v následujících nákupních centrech.

Reserved Praha:

Reserved Brno:

Reserved Ostrava:Líbí se Vám značka Reserved?2 komentářů ke značce Reserved

  1. Kateřina Mirošová píše k Reserved:
    25. 9. 2010

    Dobrý den,mám zájem o koupi oteplováků a bundy Reserved pro dceru 9-12 měsíců,bohužel jsem jí zatím nesehnala.Kalhoty jsou černé a bunda růžovofialová.Mám o to velký zájem,je možnost ji u vás na prodejnách sehnat??Díka Mirošová

  2. marek píše k Reserved:
    30. 6. 2014

    Nekvalitne materialy a zle sitie.

Zanechte svůj komentář