Dior oblečení

Oblečení Dior nejlevněji nakoupíte v online obchodě – Amazon.com nebo Ebay.com. Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

Christian Dior logo

 

Informace o značce

Christian Dior dosáhl svého vrcholu v poválečných letech, kdy zakladatel módní značky uvedl na trh kolekci romantického oblečení. Jeho kolekce vzbudily velký zájem.
Prestižní světová značka Dior se cenově řadí mezi dražší ve světě, než například nám známé Kenvelo či New Yorker.  
Cílem modelů Dior je zdůraznit ženské křivky a oslnit. Pro značku Christan Dior pracovali mimo jiné i slavní návrháři Gianfranco Ferre, Yves Saint Laurent, John Galliano.
I parfémy Christian Dior jsou mezi předními v celosvětovém měřítku. Prorazily svou jedinečnou vůni Poison.

 

Historie Dior

Christian Dior se narodil v Normandii ve Francii roku 1905. V roce 1938 vstoupil do světa módy jako návrhář pro Roberta Piqueta. V roce 1946 si za pomoci Marcel Boussac byl schopen otevřít vlastní dům módy. První módní přehlídka proběhla roku 1947.
V roku 1957 Dior nečekaně zemřel a Yves Saint Laurent se stal hlavní návrhářem.
Společnost ovšem i nadále prosperovala a dnes patří k uznávaným značkám na celém světě.

 

 

Christian Dior oblečení

 

Dior v Česku

V České republice je možné zakoupit produkty Dior v kamenné prodejně v Praze. Konkrétně se jedná o Pařížskou ulici, kde naleznete i jiné prestižní značky. Máte-li však zájem o eshop, kdy lze zboží zakoupit z pohodlí domova, navštivte oficiální internetové stránky www.dior.com.Líbí se Vám značka Dior?Zanechte svůj komentář