Victoria´s Secret oblečení

Spodní prádlo Victoria´s Secret nejlevněji nakoupíte v online obchodě – Amazon.com nebo Ebay.com. Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

victoria´s secret logo

 

Informace o značce

Victoria´s Secret je přední výrobce luxusního spodního prádla a plavek. Ovšem módní značka vyrábí také parfémy, boty či sluneční brýle. Do povědomí se značka nepochybně dostala také díky světovým modelkám z celého světa. Mezi reprezentantky Victoria´s Secret tzv. „Angels“ patří Naomi Campbell, Heidi Klum, Gisele Bündchen, Karolina Kurková a spousta dalších. Ve světě jsou produkty z dílny Victoria’s Secret ceněny především pro svou kvalitu a originalitu.

 

Historie značky

Značka Victoria’s Secret vznikla v roce 1977 v San Francisku. Zakladatelem byl Roy Raymond, který se rozhodl, že všem a hlavně mužům ukáže, že nákup spodního prádla může být také příjemnou záležitostí. Po pěti letech se rozhodl firmu prodat společnosti The Limited, která ji vlastní dodnes.

 

victoria´s secret

 

Victoria´s Secret v Česku

Značka Victoria´s Secret má své zastání i v ČR. Konkrétně v Brně v pasáži Velký Špalíček.
Kamenných obchodů se v České republice sice nachází jen pár, ale na internetu lze bez problému zboží zakoupit.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách www.victoriassecret.com, kde naleznete i eshop.Líbí se Vám značka Victoria´s Secret?Zanechte svůj komentář