Značka Next je širokospektrá a nabízí svým zákazníkům jak dámskou, pánskou a dětskou módu, tak módní doplňky, ale v Británii, odkud pochází, třeba i domácí potřeby. Next v obratech dokonce překonalo takového velikána, jako je Marks&Spencer.

next

U nás je móda značky Next zákazníkům představována v designersky důmyslně navržených obchodech, kde si zákazník vybere oblečení podle své potřeby. Mezi oblíbené artikly značky Next patří především nové dětské zboží. Trhákem je dětská zimní bunda a kombinéza Next. České maminky si na kvalitu potrpí. Na českém internetu je i mnoho stránek, kde naleznete Next bazárek s výprodejem třeba i kojeneckého zboží. Nové dětské zboží Next je však velmi žádané.

next-deti

Oficiální e-shop Next naleznete na stránce next.co.uk, kde jsou i výprodeje a slevy. Oblečení je možné zakoupit i v neoficiálních e-shopech nebo přímo kamenných v prodejnách.

Prodejny Next v Česku:
PrahaNákupní centrum Letňany, Metropole Zličín, nákupní centrum Chodov
BrnoOlympia centrum
Liberec – Nisa Liberec (České Mládeže 456)
Šumperk – Dům Dětí a mládeže – Vila Doris – 17. listopadu 2

Ať už se v obchodech Next rozhodnete nakupovat kojenecké, dětské, či jiné oblečení, určitě budete příjemně překvapeni zpracováním, kvalitou a cenou výrobků této proslulé britské značky.Líbí se Vám značka Next?Zanechte svůj komentář