Oblečení Abercrombie and Fitch

Oblečení Abercrombie & Fitch můžete koupit velmi levně v internetovém obchodě – Amazon.com či Ebay.com (aff linky). Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

Abercrombie and Fitch logo

Informace o značce

Abercrombie & Fitch (A&F) je tradiční americká módní značka, která se zaměřuje především na „casual“ oblečení pro mladé. A&F se stal synonymem pro vzdor a kontroverznost. Tato značka je velmi populární a rozšířená v celých USA, do Evropy nepronikla tak silně. V Česku zatím není žádný obchod vyhrazen pouze pro Abercrombie and Fitch. Značka se však stává velmi rychle populární a získává si místo i zde především díky kvalitě a vysokému standardu textilií. Límeček u trička polo A&F opravdu drží.

Historie

Společnost byla založena už v roce 1892 Davidem T. Abercrombie. Dříve firma vyráběla především sportovní potřeby. Nyní je oblečení a styl A&F spíše doménou mladých a neklidných. Velmi oblíbené jsou nyní bundy Abercrombie and Fitch.

abercrombie_fitch

Abercrombie & Fitch v ČR

Obchody Abercrombie & Fitch v ČR bohužel v česku nenajdete. Čas od času na zboží narazíte v některých obchodech s jinými americkými značkami. Pokud se nechystáte do USA a stejně byste si rádi např. bundu A&F pořídili, zkuste internetové obchody zmíněné nahoře nebo přímo oficiální stránky www.abercrombie.com, kde naleznete i e-shop.

Oficiální stránky naleznete na adrese www.abercrombie.com.Líbí se Vám značka Abercrombie and Fitch?Zanechte svůj komentář