Baby Phat oblečení

Oblečení Baby Phat nejlevněji nakoupíte v online obchodě – Amazon.com nebo Ebay.com. Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

Baby Phat logo

Informace o značce

Baby Phat je mladá, módní hip-hopová značka. Baby Phat se zrodila především proto, že trh nenabízel sexy hip-hopovou módu pro ženy. Značka se zabývá ryze ženským pohlavím. Oblečení je přiléhavé, okouzlující, elegantní a odhaluje určité partie. Značka se řadí mezi cenově dostupné i přesto, že je cena vyšší než například u módní značky Terranova.
Módní značka nenabízí pouze dámské oblečení, ale i boty a různé doplňky v podobě kabelek.Střihy jsou navrženy tak, aby zdůraznily krásné ženské křivky.Baby Phat je životní styl pro okouzlující ženu v rytmu hip-hop a R’n B nálady.

Historie Baby Phat

Zakladatelkou značky je bývalá modelka a v současné době návrhářka Kimora Lee Simmons, která ji stvořila pod názvem Baby Farm. Název Baby Phat se poprvé objevil na přehlídce značky Phat Farm v roce 1999. Za méně než deset let návrhářka dokázala dostat novou life-stylovou značku Baby Phat na výsluní mezi populární módní značky. Není proto divu, že se specifické kočkovité logo vrylo do paměti všem fanouškům volného stylu.

Baby Phat oblečení

Baby Phat v Česku

Módní značka Baby Phat v České republice zatím své zastoupení nemá. Při troše štěstí můžete na značku narazit v obchodech se snowboardovým oblečením. Nezbývá teda čekat a doufat, že značka brzy dorazí i k nám.
Oficiální internetové stránky naleznete na www.babyphat.com.Líbí se Vám značka Baby Phat?Zanechte svůj komentář