Blvgari módní doplňky

Módní doplňky Bvlgari nejlevněji nakoupíte v online obchodě – Amazon.com nebo Ebay.com. Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

Bvlgari logo

Informace o značce

Bvlgari někdy psáno jako Bulgari, je italská značka šperků, luxusních oděvů, hodinek, kabelek či parfémů. U nás jsou velmi oblíbené parfémy pod názvy Bvlgari Omnia, Bvlgari Crystalline či Bvlgari Pour.

Bvlgari se řadí mezi dražší značky prodávané na trhu, například oproti cenově dostupném Orsay či Esprit.

Výrobky jsou typické jednoduchými a přesto originálními a nápaditými rysy.Bvlgari je perfektním vyjádřením stylu a krásy.

Historie Bvlgari

Značka Bvlgari byla založena Sotirio Bulgari v roce 1884 v Itálii. Jeho synové v průběhu prvního desetiletí 20. století převzali firmu a zaměřili se na odbornou expertízu drahých kamenů, šperků i hodinek.

V 70. a 80. letech nastává velká expanze spolu s otevřením prvních zámořských obchodů. V roce 1992 vstoupila skupina Bvlgari na trh luxusních parfémů s parfémem BLV.

Pod Bvlgari dnes dokonce patří i vlastní hotelová síť Bulgari Hotels & Resorts nabízející ubytování pro všechny milovníky toužící po luxusu.

Bvlgari módní doplňky

Bvlgari v Česku

Krásné šperky této značky se prodávají v těch nejluxusnějších obchodech po celém světě a Praha nevyjímaje. Milovníci výjimečných doplňků jistě znají pražskou Pařížskou ulici a v něm klenotnictví Carollinum, které šperky a hodinky Bvlgari nabízí.

Eshop naleznete na oficiálních stránkách www.bulgari.com.Líbí se Vám značka Bvlgari?Zanechte svůj komentář