Informace o společnosti C&A

C&A nebo anglicky C and A či česky C a A je mezinárodní řetězec obchodů s oblečením a módními doplňky. Společnost má svoje prodejny v celé Evropě včetně Česka. Značka obsahuje i obchodní značky – Clockhouse, Westbury a Your Sixth Sense. Prodejny C a A naleznete v každém větším měste v Evropě.

C&A logo

Oblečení a obecně móda C & A je velmi oblíbená i u nás v ČR. Společnost se zaměřuje především na lidi nad 20 let. Modely C&A jsou decentní nadčasové, kvalitní a především velmi dostupné. V obchodech tohoto řetězce naleznete oblečení pro muže a ženy, módní doplňky, bundy, klobouky a mnoho dalšího.

Historie

Společnost byla založena v roce 1841 bratry Clemensovymi v Holandsku. Jméno bylo převzato z iniciálů jejich jmen. Dnes je C&A velmi úspěšná nadnárodní společnost.

Kontakt:
www.c-a-a.cz

Obchody C&A naleznete v následujících nákupních centrech.

C&A Praha:

C&A Brno:

C&A Ostrava:

C&A Hradec Králové:Líbí se Vám značka C&A?6 komentářů ke značce C&A

 1. nova píše k C&A:
  28. 6. 2010

  s tímto obchodem jsem velmi spokojena,již celou dobu,co v ČR existuje,jsem poměrně častou zákaznicí a i když se jdu do obchodu s úmyslem jen podívat,stejně si vždy odnáším alespoń několik kousků oblečení,vše bezchybně fungovalo až do nedávna,kdy jsem zavítala do pobočky v Táboře,s takovou neochotou,arogantním chováním pracovnice vůči zákazníkovi jsem se ještě nesetkala,starší prodavačka,chovala se jako vedoucí-možná byla,se chovala příšerně a povýšeně,myslím si, že v době krize, kdy všechny obchody soupeří o přízeň zákazníka je to věc nevídaná…..snad jenom právě u nás možná

 2. Tea píše k C&A:
  7. 11. 2011

  Dobrý den.
  Obchod C&A má super věci, slušnou kvalitu za slušné peníze.
  Jenže minulý rok jsem tu měla traumatický zážitek. Koupila jsem si zde rukavice. Nosila jsem je každý den. I ten den, kdy jsem vedla kamarády přesně k těm rukavicím, aby si je prohlédli a mohli také koupit. Když jsme vycházeli z obchodu nepípala jsem, stejně mě však zastavil nějaký retardovaně vypadající hlídač a řekl, že na mě zavolá policii, že jsem ty rukavice ukradla. Naštěstí se mě přátelé zastali a já hlídači ukázala, že už ty moje jsou špinavé a poničené a používané delší čas. Tak mě tedy pustil. Ale od té doby nemám ráda C&A!!!

 3. Mudr.Poledníková Praha5 píše k C&A:
  14. 6. 2012

  Obchod C&A byl do včerejšího dne v Metropoli Zličín mým oblíbeným obchodem,chodila jsem zde několik let a moc ráda.Po včerejším zážitku už není a nebude!!!Vzhledem k tomu,že jsem zde chtěla vrátit kabát,ale bohužel se mi při zkoušení přetrhl lístek,vrátila jsem ho do 30 dnů,jak je uvedeno na účtence,ale přes arogantní prodavačky,které jsou zde nové a asi měli blbý den,to nešlo.již se mi stalo,6e se mi lístek od oděvu utrhl a nikdy nebyl problém ho při vrácení znovu nacvaknout.Udivil mě i negativní přístup paní ředitelky,která mi nabízela za to dárkovou kartu,o kterou jsem neměla zájem,jelikož bych měla mít právo volby a na vracení částky za kabát.A taky před pěti dny jsem zde utratila za oblečení na léto nemalou částku.Ale největším zklamaní a drzostí je lhaní paní ředitelky,která mi tvrdila,že C&A zavedla nedávno nová pravidla ohledně utržených štítku na oděvech,prý už nejde vracet hotovost,ale lze jen přepis částky na dárkovou kartu,nebo si zde vybrat zboží:jak jsem se následně informovala v jiných prodejnách C&A,peníze určitě lze vrátit i při utrženém lístku na oděvu,zpátky prý lze lístek připevnit k oděvu a navrátit peníze zpět.Ale vrchol teprve přišel,kdy jsem se nechtěla nechat odbýt,prý kabát už nejspíše někdo nosil.To mě hodně zasáhlo,kabát byl v pořádku,takový jaký jsem ho koupila takový jsem ho vrátila,měl to byt dárek,ale bohužel výběr špatné velikosti.Pak paní ředitelka uznala,že ho mohli zkoušet zákazníci v obchodě,což je normální,že si zde lidi běžně zkouší oblečení.Paní ředitelka by měla změnit místo a najít si místo na tržnici,ne se handrkovat o navracení částky a prodavačky by měli by být milejší a ne se tvářit,že zákazník je až na posledním místě.Byla jsem obchodu C&A věrnou zákaznicí,jsem maminkou a pro svoji rodinku a mou dcerku jsem zde ráda nakupovala a nechala jsem zde už nemalé peníze.Zde už nakupovat nebudu a ne jen já!!!!!!!!!

 4. Balušinská píše k C&A:
  11. 10. 2012

  Ano mají retardované asi hlídače. Marně jsem sháněla kontakt na vedení do http://www.C A oblečení Praha.Chodila jsem zde do C A ráda. Dnes mě nějaký hlídač- normálně oblečený- tak že vypadal jako nevychovaný fracek a vytahoval se na mě,jako, když blbci dáte mooc.Ozvala jsem se, když nakukoval do zatažené kabinky a šátral v kapce manžestráků.Hned mě slovně napadl, že mě zná a že jsem sprostá na prodavčky.A že mi dá stopku.Tento hlídač hází na zem věci co pozbíral, A mi je pak zkoušíme. To je uroveň.Šla jsem za vedoucí a ta aniž by mě vyslechla řekla mi že jsem sprostá na prodavačky. Ublížili mi oba. Jsem špatně vidící a vždy jsem ráda chodila do C A, neboť prodavačky ke mě byly velice ochotné a nikdy jsem neměla s prodavačkami konflikt. Co si to hlídač od sekurity vůbec v obchodě dovoluje. Pokud se se mnou C A spojí budu velice ráda.

 5. TEREZA píše k C&A:
  23. 1. 2013

  do tohoto kramu chodim take
  mate tam hodne hezke veci

  dekuji moc za precteni a naschledanou

 6. hana hulikova píše k C&A:
  23. 9. 2014

  Tento obchod patři k mým nejoblíbenějším, mám odsud většinu oblečení.V poslední době se ale kvalita oblečení zhoršila, nedávno jsem musela reklamovat kalhoty,nabídka na podzimni oblečení taky nic moc, tak nevím, škoda…..

Zanechte svůj komentář