Obuv Crocs

Obuv značky Crocs nejlevněji nakoupíte v online obchodě – Amazon.com nebo Ebay.com. Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

CrocsLogo

 

Informace o značce

Obuv Crocs patří díky svému unikátnímu a nevšednímu vzhledu k velmi oblíbeným a vyhledávaným značkám. Originalitu zimní obuvi Crocs můžete vidět na obuvi Crocs Nadia.
Boty Crocs jsou díky svému gumovému materiálu lehké a pohodlné. Zimní kolekce bot je vybavena hřejivým a ultra měkkým kožíškem. Značka pomocí široké palety barev uspokojí i nejnáročnější zákazníky.
Firma Crocs se nezaměřuje pouze na obuv, ale nabízí i módní doplňky v podobě peněženek.

 

Historie Crocs

Firma Crocs byla založena Georgem B. Boedeckerem mladším. Firma vyrábí a distribuuje plastické dřeváky zakoupené od kanadské firmy. Boty Crocs byly původně vyvinuty jako lázeňská obuv. Boty měly sloužit ke zdravotním účelům. První model nazvaný Crocs Beach byl uveden v roce 2002 na lodní výstavě ve Fort Lauderdale.

Obuv je díky svému poněkud zvláštnímu vzhledu čím dál tím oblíbenější a dnes jsou boty prodávány ve více než 125 zemích.

Crocs_Nadia

Crocs v Česku

V České republice si obuv Crocs můžete zakoupit běžně v obchodech s obuví. Obuv si také můžete bez větších komplikací objednat prostřednictvím e-shopu. Oficiální stránky naleznete na adrese www.crocs.com.Líbí se Vám značka Crocs?Zanechte svůj komentář