Ed Hardy oblečení

Oblečení Ed Hardy nejlevněji nakoupíte v online obchodě – Amazon.com nebo Ebay.com. Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

edhardy

 

 

Informace o značce

Módní značka Ed Hardy se díky své originalitě a barevnosti probojovala mezi světové módní špičky. Oblečení Ed Hardy se vyznačuje nezaměnitelnými tattoo motivy inspirovanými rock´n´rollem. Sortiment módní značky je velmi široký a pestrý. Nalezneme v něm jak trička Ed Hardy, tak i doplňky, jako jsou Ed Hardy pásky, hodinky či kšiltovky.

 

Historie Ed Hardy

Historie značky sahá již do roku 1911, kdy se narodil Sailor Jerry, nejpřednější americký umělec v oblasti tetování. Po své smrti odkázal své designy dalším umělcům. Mezi ně patří talentovaný umělec Don Ed Hardy, který bývá označován jako kmotr moderního tetování.

Jeho nápady se staly základem pro pozdější tvorbu Christiana Audigiera, světového módního návrháře, který je dnešním návrhářem Ed Hardy.

ed-hardy-logo

 

 

Ed Hardy v Česku

Oblečení Ed Hardy si můžete zakoupit v jednom z největších obchodů v Praze na Malé Straně. Vlastní prodejnu má také Brno v obchodním centru Futurum a Olomouc. Značka Ed Hardy má také e-shop na internetové adrese www.edhardy.cz, kde se také dozvíte podrobnější informace o značce.Líbí se Vám značka Ed Hardy?Zanechte svůj komentář