Gucci oblečení

Oblečení Gucci nejlevněji nakoupíte v online obchodě – Amazon.com nebo Ebay.com. Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

logo Gucci

 

 

Informace o značce

Gucci je známá módní italská značka s jedinečným a neotřelým designem. Již v 60. a 70. letech je firma známá po celém světě a její růst pokračuje do dnešní doby. V současnosti Gucci spadá do rukou módní návrhářky Fridy Giannini, která značku dostala na vrchol.

Gucci se ovšem nesoustředí pouze na oblečení. Při vyslovení pojmu Envy se jistě každému z nás vybaví parfém Gucci s nápaditou vůní magnólie a fialky. Kabelky Gucci byly představeny světu poprvé v roce 1940 s názvem Bamboo bag.

 

Historie Gucci

Firma Gucci byla založena již v roce 1920 ve Francii Gucciem Gucci. Po smrti Gucciho Gucci v roce 1953 přebírají jeho společnost synové Vasco, Aldo a Rodolfo. Syn Aldo vymyslel legendární logo dvou G. V 60. letech firma Gucci rozšiřuje svůj sortiment o hodinky, sluneční brýle a parfémy. V roce 1998 získává společnost ocenění „Společnost roku“.

Oblečení Gucci

 

Gucci v Česku

Přestože je Gucci italská značka, tak má své zastoupení v České republice. Obchod Gucci naleznete v centru Prahy v Pařížské ulici, kde mimochodem sídlí značky jako Louis Vuitton, Dior či Burberry. Na oficiální stránkách www.gucci.com naleznete také e-shop, kde si můžete zakoupit vše od bot po slavné kabelky Gucci.Líbí se Vám značka Gucci?6 komentářů ke značce Gucci

 1. mahtab píše k Gucci:
  26. 10. 2011

  miluju tu znacku

 2. Marie Kopečková píše k Gucci:
  4. 11. 2011

  Dobrý den, zajímalo by mne, který rok založení firmy je správný, někde se uvádí i rok 1921. V kolika zemích má firma zastoupení?
  Věřím, že si brzy něco pěkného od Gucciho koupím, zatím nic nemám, ale hodlám to napravit.

 3. nikolas .kudrik píše k Gucci:
  5. 11. 2011

  hkel bih kopit boty gucci do 2000

 4. Okej píše k Gucci:
  2. 3. 2012

  nikolas: tak to se prober more 😀

 5. Elizabet píše k Gucci:
  2. 10. 2012

  Luxusní mám od ní vše včera sem si koupila kabelku boty pásek šátek super cena vše za 120 000 korun fakt bomba doporučuji GUCCI =)))

 6. Filip Gucci Kíňa Kinský píše k Gucci:
  13. 11. 2012

  omg jestli chceš boty za 2000 tak si běž do A3 a nebo k větnamcům od Gucci v životě neseženeš nový a pravý boty Gucci. A ten kdo něco od Gucci má my dá za pravdu. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zanechte svůj komentář