Levi´s

Podle legendy se vypráví, že nedlouho poté, co Levi Strauss v roce 1873 vynalezl džínového oblečení, se rozhodl prokázat jeho kvalitu tím, že džínami Levi’s spřáhl pár koní a nechal je táhnout opačnými směry. Kalhoty tento test vydržely a proto od roku 1886 mají džíny Levi’s v pase štítek se dvěma koňmi. Tento příběh má svoji sílu i dnes a tak, ať už do jakéhokoli vyhledávače na světě zadáte slova jako levis, jeans levis, jeans levis, levis strauss či rifle levis, vždy se nakonec proklikláte k této nezapomenutelné legendě o jednom americkém úspěchu. Značka Levi´s dnes už nepředstavuje jen kvalitní džíny padnoucí každému v každém věku, jako jsou například historicky úspěšné Levis 501, ale pod portfoliem značky najdete také například hodinky Levis, boty Levis či stylové bundy Levis.
Pokud jste fandové tohoto příběhu, doporučujeme navštívit domovské stránky www.levistrauss.com, kde se dozvíte o značce daleko více, než byste čekali. Česká mutace stránek www.levis.cz prozatím bohužel neexistuje.

levis

Historie Levi´s

Značka Levi’s je nejstarší oděvní značka a dominuje fenoménu jeansové revoluce už přes 135 let. Levi Strauss své první džíny patentoval v roce 1873 a původně pracovní kalhoty pro zlatokopy se záhy dostaly až na přehlídková mola. V 50. letech 20. století jejich slávu ještě podtrhli Marlon Brando a James Dean. Nejznámější a nejrozšířenější na světě jsou Levi’s 501 Jeans. Prodalo se jich více než 4 miliardy kusů a časopis Time je v roce 2000 zvolil oděvem 20. století.
Značka Levi’s nabízí širokou škálu padnoucích džínsů v různých stylech a střizích pro každou postavu. V dámských, pánských i dětských kolekcích najdete také originální trička, košile, mikiny, svetry, bundy i boty a doplňky.

Kontakt:
www.levistrauss.com

Obchody Levi´s naleznete v následujících nákupních centrech.

Levi´s Praha:

Levi´s Brno:

Levi´s Ostrava:

Levi´s jinde v ČR:Líbí se Vám značka Levi´s?3 komentářů ke značce Levi´s

 1. Caroline píše k Levi´s:
  20. 3. 2010

  I love Levi´s… This´s the best the shop, which can only be…:-P

 2. MARIE píše k Levi´s:
  18. 12. 2011

  LIBI SE MI TATO ZNACKA

 3. marek píše k Levi´s:
  30. 6. 2014

  V USA kupite Levisky za 20 dolarov. Na Slovensku za takmer 100 eur.

Zanechte svůj komentář