Miss Sixty oblečení

Oblečení Miss Sixty nejlevněji nakoupíte v online obchodě – Amazon.com nebo Ebay.com. Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

Miss Sixty logo

Informace o značce

Italská značka Miss Sixty je součástí společnosti Sixty Group Corporated. Přestože mnoho z nás zná Miss Sixty hlavně jako populární značku šperků, její kořeny jsou u oblečení. Značka se zaměřuje především na vytváření nových stylů a trendů, jak v oblečení, tak i v doplňcích. Značku Miss Sixty nenesou jen jeansy, ale i šperky, hodinky a parfémy. Mezi nejznámější patří  parfém nesoucí magický název Elixír.

Historie Miss Sixty

Značka Miss Sixty byla založena v roce 1990 a veřejnosti byla představena v roce 1991, kdy byla na trh uvedena 1. kolekce dámských džínů. Miss Sixty rázně vstoupila do světa dámské módy a za posledních pár let o sobě dala významně vědět.  Největší důraz je kladen na originalitu a kreativitu. Miss Sixty se zaměřuje na mladé dívky, které se chtějí lišit a být krásné.

V modelech Miss Sixty se pravidelně objevují světoznámé celebrity mezi které patří například Victoria Beckham, Salma Hayek nebo Ashley Olsen.

Cartello 58x38 fashion

Miss Sixty v Česku

Italskou módní značku Miss Sixty naleznete téměř ve všech větších městech. Miss Sixty je situována v prémiových městských čtvrtích, v hlavních obchodních centrech nebo na důležitých obchodních ulicích. V Praze se můžete za značkou vydat do Paláce Flóra nebo do obchodního centra Chodov.
Oficiální stránky naleznete na www.misssixty.com, kde naleznete i eshop.Líbí se Vám značka Miss Sixty?Zanechte svůj komentář