Mustang Jeans je kvalitní zavedená německá značka džín. Společnost byla založena již v roce 1932 a v roce 1958 bylo podnikatelem s česky znějícím jménem Alberten Sefrankem, představeno jméno Mustang Jeans. Od roku 1981 společnost expandovala za hranice Německa a díky tomu se můžeme těšit této kvalitní značce i u nás.

Mustang logo

U nás se však proslavila především odnož Mustang Shoes – obuv. Boty Mustang jsou u nás velmi oblíbené a tak není divu, že na ně narazíte velmi často. Nejoblíbenější je dámská obuv – lodičky, vycházková obuv, kotníková obuv, zimní obuv, šněrovací obuv, kozačky, polokozačky Mustang, ale i pánské boty. Mustang Shoes pokrývá všechny druhy bot.

mustang

Boty Mustang se obvykle prodávají stejně dobře jako boty s.Oliver a Tamaris. K dispozici je nová kolekce 2014 a budou následovat výprodeje, stejně jako nové kolekce 2015, 2016 atd.

Prodejny Mustang naleznete v celém Česku:
Praha – nadměrná obuv – ulice Černínova 1
Brno – Nákupní centrum Královo Pole, Avion Shopping Park Brno, Galerie Vaňkovka – ve Vaňkovce je Mustang Jeans
OstravaOC Futurum Ostrava

Mustang Jeans ani Shoes vás nezklamou. Zboží je velmi trvanlivé a stylové. Konec konců, co byste čekaly od zavedené německé firmy. Co si myslíte o značce Mustang Vy?Líbí se Vám značka Mustang Jeans a obuv?Zanechte svůj komentář