OP Prostějov Profashion

OP Prostějov je významná česká oděvní společnost, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitního oblečení především pro muže, ale i ženy. Prodejny OP Prostějov Profashion naleznete v celém Česku, ale i Slovensku. Prodejny OP Prostějov jsou v každém větším městě a nabízejí v zboží různého typu. Od kravat, až po kabáty a obleky nejvyšší kvality.

OP Prostějov

Zde je aktuální OP Prostějov katalog (www.op-profashion.cz). V dnešní době bohužel neexistuje e-shop OP Prostějov, kde by se prodával např. outlet této značky. Výprodej OP Prostějov se koná vždy v danou sezónu (např. po Silvestru) v kamenných prodejnách po celé ČR.

Historie OP Prostějov

Historie světoznámé značky OP Prostějov sahá až do dalekého 15. století. Tehdy v roce 1491, kdy byl v Prostějově založen krejčovský cech. Nyní společnost prodává oblečení nejvyšší kvality díky moderním technologiím, které při tom používá.

Kontakt:
www.op-profashion.cz

Obchody Kenvelo naleznete v následujících nákupních centrech.

OP Prostějov Praha:

OP Prostějov Brno:

Kenvelo Ostrava:

OP Prostějov jinde v ČR:Líbí se Vám značka OP Prostějov?10 komentářů ke značce OP Prostějov

 1. karel Tauchman píše k OP Prostějov:
  21. 11. 2011

  Dobrý den, jsem z Prahy a rád bych využl již dříve avizovaných slev vaší společnosti. Můžete mi, prosím, poradit, kam bych se, či na koho bych se mohl obrátit. Moje rozměry jsou pas 127 – 130, prsa 120 a zadek 130, tedy mimo konfekční velikosti. Podotýkám, že jsem se dnešního dne byl na vámi na internetu avizovaném místě, v OD Flora v Praze 3, ale ani dotazem u informátora, ani v plánku budovy jsem o vás žádnou informaci nenalezl. Informátorka mi sdělila, že nejsem zdaleka první, který vás tam hledal. Rovněž v Prodejně Budina na Vinohradské, kde jsem si, ještě v aktivním věku vaše oděvy nakupoval jsem dostal info, že se jedná o další omyl, že váš outlet, resp. výprodej neorganizovali ani neorganizují.
  Je mi samozřejmě známo, že je OP Prostějov ve velkém přerodu, ale domnívám se, že těchto matoucích informací pro průběh konkursu není třeba.
  Musím říci, že jsem za posledních 20 let koupil více jak 25 obleků od vaší firmy (to jsem měl ještě konfekční figuru) a vždy jsem byl spokojen.
  Doufám, že se vám firmu podaří obnovit ajsem s pozdravem, Karel Tauchman, tauchman.karel@gmail.com

 2. Hana Jindrová píše k OP Prostějov:
  5. 9. 2012

  Dobrý den,
  sdělte mi prosím kdy a kde v nejbližší době bude probíhat pardubickém kraji výprodej vašeho oblečení.Děkuji za odpověď. Jindrová Hana

 3. Petra Mechlová píše k OP Prostějov:
  23. 9. 2012

  Dobrý den, prosím, kdy a kde bude v nejbližší době probíhat další výprodej vašeho oblečení moravskoslezském kraji. Děkuji za odpovď.

 4. M.Pucher píše k OP Prostějov:
  11. 10. 2012

  Dobry den. Co sa udialo s predajnou OP Prostejov na Slovensku v meste Presov, ktoru ste mali v ZO MAX ? Mam zaujem o rifle c 38/32. Kde este sa daju zakupit? Dakujem za info.

 5. Jiří Sochor píše k OP Prostějov:
  28. 12. 2012

  Dobrý den,
  sdělte mi prosím kdy budou probíhat slevy a na jakou pobočku bych
  se měl obrátit v karlovarském kraji.Mám velikost 62 obvod v pase 115 a 190 cm výšku.Mám nějakou šanci sehnat oblek od vás.Děkuji

 6. Zdena Janková píše k OP Prostějov:
  7. 11. 2013

  Dobrý den, plánujete, prosím nějaký výprodej nyní, tj. 11-12/2013 v Brně ? děkuji za odpověď.

 7. Dovalovská píše k OP Prostějov:
  23. 3. 2014

  Prosím o sdělení, kde v Praze probíhá výprodej vašeho zboží, děkuji.

 8. Helča píše k OP Prostějov:
  9. 4. 2014

  Dobrý den, budete mít v brzké době výprodej obleků v Brně nebo Velké Bíteši?

  Děkuji Mrhová

 9. Jitka píše k OP Prostějov:
  28. 4. 2014

  Dobrý den, plánujete výprodej v okolí Benešova u Prahy? Pokud ano, kdy? Děkuji.

 10. Jitka píše k OP Prostějov:
  31. 5. 2014

  Dobrý den,
  dejte mi prosím vědět, kdy bude nejbližší výprodej Vašeho
  oblečení v Blatné, okres Strakonice.
  Děkuji.