Paul Frank oblečení

Oblečení Paul Frank nejlevněji nakoupíte v online obchodě – Amazon.com nebo Ebay.com. Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

Paul Frank logo

 

Informace o značce

Paul Frank se proslavil ryze optimistickým módním designem. Většina z vás si jistě vybaví rozvernou opičku jménem Julius, která je symbolem módní značky. Ovšem mimo opičku lze také spatřit mimo opičku i křečka jménem Spicoli, žirafu Clancy či sloní slečnu Ellie.

Paul Frank ve svých návrzích využívá veselé a světlé barvy. Jeho kreslené postavičky jsou pro někoho humorné, pro jiného bláznivé. Mimo módní trička, lze také zakoupit i kabelky, kočárky či boty.

 

Historie Paul Frank

Paul Frank jako student umění na Orange Coast College si v roce 1995 pořídil šicí stroj, aby vyrobil domácí úkol, peněženku, kterou vyrobil ze zbytků vinylu. Jeho přátelé byli natolik nadšeni, že na jejich popud začal Paul Frank vyrábět dárky v malé garáži, která se stala jeho dílnou.
O několik let později založil Paul Frank společně s přítelem Ryanem Heuserem vlastní firmu s názvem Kultovní značka se velmi rychle šířila Amerikou a pak si našla své místo i v Evropě a v Asii.

Paul Frank oblečení

 

Paul Frank v Česku

Značku Paul Frank lze zakoupit jak v e-shopech, tak i v kamenných obchodech v Praze. Internetový obchod Paul Frank můžete navštívit na oficiální adrese značky www.paulfrank.com. Rozvernou opičku s přáteli lze také zakoupit na internetové adrese www.freshlabels.cz.Líbí se Vám značka Paul Frank?15 komentářů ke značce Paul Frank

 1. denisa píše k Paul Frank:
  25. 5. 2010

  dobry den chla bych se zeptat jak mate tu bilou kabelu přez rameno,jestli ji tam budete mit jako treba rozměry,cenu a vic obrazku??

 2. Silva píše k Paul Frank:
  26. 5. 2010

  Dobrý den,

  více informací se můžete dočíst na oficiálním webu Paul Frank – http://shop.paulfrank.com/store/productslist.aspx?categoryid=620&PageNo=4.

  Výběr kabelek je zde opravdu velký.

  S pozdravem redakce

 3. ester píše k Paul Frank:
  26. 6. 2010

  takže jediný obchod je v Praze? jinak musím vše objednávávat přes internet?

 4. lucie píše k Paul Frank:
  8. 9. 2010

  dobrý den, kde je kamenný obchod s oblečením Paula Franka?

 5. lucie píše k Paul Frank:
  8. 9. 2010

  Kde v Praze na jaké adrese?

 6. Erik píše k Paul Frank:
  1. 10. 2010

  the paul frank store je od nedele otvoreny v Bratislave – Polus city center. Maju tam vsetko co paul frank ponuka je to ich oficialny obchod.

  Presnu adresu najdete na:

  http://www.paulfrank.com/locations/

  potom klikni na FIND a STORE – a klikni na Bratislava SLOVAKIA

 7. Erik píše k Paul Frank:
  1. 10. 2010

  fotky obchodu a co nove najdete na facebook

  http://www.facebook.com/pages/Bratislava/The-Paul-Frank-store-Slovakia/160059817339818

  Paul Frank is your friend.

 8. terka píše k Paul Frank:
  13. 3. 2011

  kamený obchůdek je v centru Prahy když se de na Národní třídu. :) je fajn mam od tamat tasku a tak nekdy tam maj slevy ale jinak treba ted je to tam drahé. byla sem tam vcera.

 9. Anna píše k Paul Frank:
  24. 5. 2011

  V praze je velký obchod např na ulicu 28. Října tam je udělaný velký vstup jako do Juliuse :) a na webu doplňky trička atd na http://www.cuteshop.cz/paul-frank/ a tašky na catgang.cz

 10. jana píše k Paul Frank:
  31. 5. 2011

  alebo na www. opica.sk alebo na paulfrank.com

 11. Betyna píše k Paul Frank:
  14. 9. 2011

  prosím nemohli byste mi tady vypsat kde sou ty obchody? Jako presny ulice :)) děkuju moc

 12. jana píše k Paul Frank:
  21. 10. 2011

  oficalne obchody the paul frank store:
  Polus City Center, Vajnorska 100, Bratislava
  Amsterdam (holandsko), Ateny(grecko), Dansko
  potom uz len USA, Azia, Australia
  kde byvate?

 13. PF píše k Paul Frank:
  23. 1. 2012

  Od 1.1.2012 su oficialne obchody „the paul frank store“ v Europe:

  -Bratislava, Vajnorska 100-Polus City Center
  facebook: the paul frank store Slovakia

  -Ateny, Grecko-nakupne centrum The Mall
  Facebook: nemaju

  -USA, LA
  facebook: Paul Frank – The Official Page

 14. Hanka píše k Paul Frank:
  1. 7. 2012

  V žádném případě nedoporučuji ani jednu z kamenných prodejen, jak v ulici Rytířská tak 28. října. Zkušenost s reklamací naprosto tragická. Po půl roce se mi na plátěné tenisce, přes zimu nenošené, tudíž „v provozu“ cca tři měsíce, odlepila podrážka na obou stranách, při reklamaci prodavač nic neřekl o tom, že peníze firma nikdy nevrací, reklamace trvala déle než měla, sama jsem musela volat (třikrát), zajít do obchodu, tam mě poslali do druhého, pak zase zpátky, prodavač ani neuměl pořádně česky, nejen, že až teď jsem se dozvěděla, že obchod peníze nikdy nevrací, ale reklamace byla zamítnuta s tím, že bota „byla špinavá“-běžně zašpiněná bílá bota, v zaprášených ulicích Prahy to moc jinak nejde, což nemá nic společného s odlepenou podrážkou, ale arogantní chování jednoho z prodavačů, který měl při mém odchodu nějaké poznámky, to předčilo drzostí úplně všechno. S těmito prodejnami jsem skončila, aby se člověk cítil, že po nákupu tenisek za skoro dva a půl tisíce, obtěžuje,když chce za ty prachy nějakou kvalitu, tak to je teda moc.

 15. eva radimáková píše k Paul Frank:
  11. 6. 2014

  Kde najdu kamený obchod paul frank

Zanechte svůj komentář