Oblečení a polo Ralph Lauren

Oblečení a trička polo Ralph Lauren nejlevněji nakoupíte v online obchodě – Amazon.com nebo Ebay.com. Boty Ralph Lauren zase seženete na Shoes.com (aff linky). Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

Ralph Lauren logo

Informace o značce

Ralph Lauren je velmi populární americká značka, která je pojmenována po svém zakladateli Ralphu Laurenovi. Společnost se stala proslulá hlavně díky své řadě polo Ralph Lauren. Nyní pořádá módní přehlídky po celém světě. Oblečení Ralph Laruren je sice velmi oblíbené, nesmíme však zapomenout na parfémy. Úspěšným v poslední době je toaletní voda Ralph Lauren Cool (aff link)
. Všechny výrobky (především Polo) Ralph Lauren seženete za nepatrně vyšší cenu, než za běžné oblečení. Dostane se vám však do ruky perfektní kvalita a design, který nestárne.

Historie Ralph Lauren

Ralph Lauren se narodil v roce 1939 v USA ve státě New York v Bronxu. Pochází z rodiny běloruských židů imigrantů. Už od útlého věku si přál být milionář a šetřil peníze, aby si mohl kupovat obleky. V té době v sousedství žil i o čtyři roky mladší Calvin Klein, není však známo, jestli se někdy potkali. Cesta značky Ralph Lauren byla strastiplná, ale na konci stojí jako jedna z nejpopulárnějších oděvních společností na světě.

Ralph Lauren cool

Ralph Lauren v Česku

Originální obchod Ralph Lauren v ČR bohužel nenaleznete. Značku občas nabízejí některé butyky. Oblečení a boty Ralph Lauren se u nás neshánějí lehce. S parfémy už problém není. Toaletní vodu Cool seženete téměř v každé parfumerii. Pokud si chcete levně pořídit např. tričko Polo Ralph Lauren.

Oficiální stránky naleznete na adrese www.ralphlauren.com. www.ralphlauren.cz bohužel není funkční.Líbí se Vám značka Ralph Lauren?Zanechte svůj komentář