Replay oblečení

Oblečení Replay nejlevněji nakoupíte v online obchodě – Amazon.com nebo Ebay.com. Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

Replay logo

Informace o značce

Módní značka Replay je známá nejen výrobou kvalitních a pohodlných jeansů. Replay rozšířila své produkty o košile, kšiltovky, kraťasy, sportovní spodní prádlo či o boty.
Oblečení pro volný čas je mezi mladými lidmi stále více oblíbenější. Ne nadarmo je mottem značky „pohodlnost především“.
Italská společnost Fashion Box Group distribuuje kolekce do více než 50-ti zemí světa a Replay začal mít milionové obraty v prodeji.

Historie Replay

Zakladatelem značky je Claudio Buziol v roce 1978 v italské oblasti Veneto. Značka měla velký úspěch a do povědomí se dostala velmi rychle. Replay začíná v roce 2001 vyrábět také Replay obuv. V roce 2009 Replay začal nabízet speciální kolekci s názvem Replay Col Lectors. Jedná se o jeansy s vysoce odolným materiálem, který vydrží i hrubší zacházení.
Přesto, že jsou džíny Replay k dostání za vyšší cenu, oproti jeansům New Yorker či Orsay, zaručeně se Vám tak dostane nejvyšší kvality.

Replay jeansy

Replay v Česku

V České republice je možné zakoupit produkty značky Replay v kamenných obchodech v Praze, například v obchodním centru Chodov. Hledáte-li hlavní Replay store, pak jej naleznete také v Praze na Rytířské ulici. Oficiální stránky Replay www.replay.it neposkytují jen informace o značce, ale i eshop.Líbí se Vám značka Replay?Jeden komentář ke značce Replay

  1. MARTINKA píše k Replay:
    23. 6. 2011

    KDYŽ JI MILUJEŠ NENÍ CO ŘEŠIT !!!!! ZNAČKA REPLAY

Zanechte svůj komentář