Informace o s.Oliver

s.Oliver je přes 40 let stará německá oděvní společnost. Její prodejny jsou rozeseté po celé Evropě. Především v zemích Beneluxu, Švýcarsku, Česku, Slovensku a Polsku. Partnerem firmy je například i známa zpěvačka Anastacia, která propagovala pro s. Oliver vlastní kolekci. Oblečení s. Oliver se vyznačuje především kvalitou za rozumnou cenu. Prodejny s.Oliver nabízejí především oblečení, ale i obuv. Velmi populární jsou kozačky s. Oliver, bundy či kabelky s.Oliver.

s.Oliver

Zde naleznete aktuální katalog s.Oliver – www.soliver.com/cs#/cs/ – kolekce.

Historie

Společnost s.Oliver byla založena v roce 1969 v Německu ve městě Wurzburg. Tehdy se maloobchodní prodejna jmenovala sir Oliver. Nedlouho poté se společnost přejmenovala na s.Oliver. Dnes jsou prodejny po celé Evropě a dohromady zaměstnává přes 5 000 zaměstnanců. Prodejních míst je přes 2 000. Originálních obchodů s.Oliver je přes 150. Celkem hodně se jich nachází i u nás v ČR.

Kontakt:
www.soliver.com

Obchody s. Oliver naleznete v následujících nákupních centrech.

s.Oliver Praha:

s.Oliver Brno:Líbí se Vám značka s. Oliver?12 komentářů ke značce s. Oliver

 1. Vašek píše k s. Oliver:
  15. 11. 2009

  s.Oliver je moje nejoblíbenější značka. Oblečení trochu dražší, ale má styl a vydrží dlouho.

 2. Teršlová píše k s. Oliver:
  11. 12. 2009

  Dobrý den,
  Již dlouho shánim dámske kozačky zimní kolekce 2009, značky s Oliver světlá barva, vel.36. V kráme Galax Liberec je již vyprodali a neumí mi poradit kde je sehnat. Cena byla 1690kc.
  Kde je můžu alespon videt na internetu nebo přímo si je koupit?
  Děkuju, Teršlová

 3. Jana píše k s. Oliver:
  1. 9. 2010

  Nejvíc od nich miluju ty boty a doplňky…teď jsem si koupila novou kabelku a peněženku – jsem z toho uplně na větvi, jak jsou ty věcičky dokonalé 😀 Bot mám od nich spoustu a vydržely mi spoustu roků, akorát občas problém s podpadky – trochu se rozjíždějí a třepí, ale to vám švec snadno opraví :)

 4. Vanda píše k s. Oliver:
  24. 9. 2010

  miluji zn.s.Oliver dokonale vypracované a kvalitní oblečení,tak proto…..

 5. Eva píše k s. Oliver:
  27. 1. 2011

  Dobrý den,
  bohužel se nepřidám k pochvalným ódám. Oblečení sice pěkné, halenky kvalitní materiál. Bohužel toto se netýká džínsů. Vypadají sice úžasně a dokonce úžasně sedí, ale vydrží vám tak něco kolem půl roku. Pak se v horní polovině vnitřních stehen začnou dělat díry, které nejdou vůbec zašít a pokud se nechají profesionálně zalátat, za chvíli se udělá díra vedle. TAkže asi vyrobeno v Číně nebo někde podobně levně a tomu odpovídá kvalita. Koupila jsem rovnou dvoje, jelikož opravdu dobře sedly, kromě pasu – musela jsem nechat zúžit, proto jsem nemohla následně reklamovat, jinak bych je nechala pěkně vrátit peníze. Dost mě to naštvalo, jelikož nebyly zrovna levné.
  Takže ať žijí kvalitní výrobky St. Oliver !!!!

 6. Dita píše k s. Oliver:
  22. 3. 2011

  Koupila jsem si boty od této značky a jsem z nich nadšená jak jsou lehoučké, pohodlné, jak prostě sedí na noze a ještě suprově vypadají. Do teď jsem byla příznivec značky Mustang…nebudu ji opouštět, ale už budu koukat i po s.Oliver:-)). Jo mají i moc hezké kabelky, to se musím ještě dovybavit na jaro.

 7. Benc Jan píše k s. Oliver:
  13. 4. 2011

  Příjdu 15.4 na VIP Shoping akci.Děkují za pozvání.
  Bencová Eliška

 8. Marcela píše k s. Oliver:
  11. 9. 2011

  Chtěla bych moc pochválit personál prodejny s.Oliver v OC Letňany. Všichni jsou milí, s úsměvem na tváři a hlavně vždy dobře poradí. Moc ráda sem chodím nakupovat. Jen tak dál….

 9. Monika píše k s. Oliver:
  11. 9. 2011

  Moc ráda chodím nakupovat do OC Letňany, prodejna s.Oliver. Zaměstnanci jsou zde sympatičtí, milí a ochotní mi vždy poradit a vybrat tu správnou věc. Myslím si, že jsou na svém místě.

 10. Blanka O´Malley píše k s. Oliver:
  16. 12. 2011

  Oblečení St.Oliver´s se mně líbí, protože je trendy a věci jdou dobře sladit. Taky používá elastan a vůbec dobré materiály.
  Jinak ale nejsem moc spokojená s cenami. Některé zboží (hlavně svetry a šaty) stojí v jiných značkových obchodech (např. Next, M&S} polovinu. Docela taky naštve když si koupíte šaty za 2000 a za měsíc už stojí 1000 a za další měsíc jen 500!
  Nicméně stejně v St.Oliver´s nakupovat budu, protože jsem ještě neobjevila nic celkově lepšího.

 11. m.Kadly píše k s. Oliver:
  20. 12. 2011

  Dobrý den,
  Ahoj Všem.
  Rozhodně si dávejte pozor co kupujete a pořádně zkontrolujte.
  Reklamační proces je horor a přístup vedoucí prodejny v oc Arkády je přímo otřesný. Reklamace nebyla zahájena a bylo nám vysvětleno, že reklamace bude vyřízena ústně a je vše opraveno…. to samozřejmě nelze. Jinak proces reklamace má svoje náležitosti a postup, který musí být dodržen. Fakt tragedie dávejte si pozor. Hezké svátky :-)

 12. Irena píše k s. Oliver:
  15. 2. 2012

  Dobrý den,

  značku s.Oliver přímo miluju, mám pár kousků a jsem z nich opravdu nadšená,i když jsou trochu dražší, ale zase kvalitní…<3

Zanechte svůj komentář