Oblečení a boty Tomy Hilfiger

Oblečení Tomy Hilfiger a boty Tommy Hilfiger za výhodné ceny naleznete v internetovém obchodě – Amazon.com, Shoes.com či Ebay.com (aff linky). Oba obchody posílají zboží do České Republiky.

tommy_hilfiger_logo

Informace o značce

Tommy Hilfiger je známá americká značka pojmenovaná po svém zakladateli – Thomasi Jacobu „Tommy“ Hilfigerovi. Češi název někdy komolí jako Tomy či Tomi Hilfiger. Thomas Hilfiger se v roce 1951 narodil ve městě New York v USA. Jako podnikatel se více prosadil až kolem roku 1980, kdy založil firmu „Tommy Hilfiger Corporation“. Za celou historii byla značka i kritizována například za zaměstnávání levné pracovní síly na pomezí USA v Northern Mariana Islands (španělské obyvatestvo).

Kvalitní oblečení

Cena této značkové módy je vyšší. Za svoje peníze však získáte špičkovou kvalitu a nadčasový design. Za celou svoji historii značka Tommy Hilfiger vyprodukovala mnoho produktových řad. Ta nejnovější se jmenuje Hilfiger Denim. Tommy Hilfiger nabízí celou řadu oblečení a módních doplňků. Boty, svetry, hodinky, kšiltovky, kobelky a mnoho dalšího. Velmi vyhledávaný je i outlet Tomy Hilfiger.

Boty Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger v ČR

Obchody Tommy Hilfiger naleznete i v České Republice. Prodejny oblečení a bot se nachází v nákupních centrech v Praze – Palác Flora, Obchodní centrum Chodov (Hilfiger Denim), v Brně – Galerie Vaňkovka, centrum Olympia Brno (Hilfiger Denim), v Ostravě – Avion Shopping Park Ostrava, Futurum Ostrava.

Oficiální stránky naleznete na adrese www.tommy.com, česká verze tommyhilfiger.cz bohužel zatím není zprovozněna. Pokud sháníte levné zboží této značky, doporučujeme ho hledat v amerických obchodech uvedených nahoře.Líbí se Vám značka Tommy Hilfiger?4 komentářů ke značce Tommy Hilfiger

 1. Caroline píše k Tommy Hilfiger:
  20. 3. 2010

  The best *in love*

 2. jam píše k Tommy Hilfiger:
  9. 3. 2011

  nevíte zda v obchode prodávají i hodinky této značky?

 3. misa píše k Tommy Hilfiger:
  7. 9. 2011

  kde zozeniem taketo botasky????

 4. jitka langrova píše k Tommy Hilfiger:
  26. 9. 2015

  Velka pochvala pro značku Tommy Hilfiger! Kvalitní,pohodlné,slušivé,příjemné na nošení! Děkujeme!

Zanechte svůj komentář