Vagabond

Každý, kdo někdy vyzkoušel na vlastní kůži boty Vagabond, zcela jistě potvrdí, že se v nich nejen cítíte skvěle díky stylovému designu, ale navíc, že vám skutečně padnou. Jedno z kréd společnosti Vagabond totiž zní: „Boty, kterým můžete důvěřovat“. V obuvi Vagabond se zcela jistě nebudete cítit jako pouliční vagabund. Značka totiž přísně dbá na originální design a také na vysokou kvalitu použitých materiálů. Pod značkou dnes najdete obuv nejen pro volný čas, ale také pro formálnější příležitosti. Pokud si chcete prohlédnout nejnovější novinky z aktuální kolekce či třeba prozkoumat řady kozaček Vagabond doporučujeme navštívit domovské stránky společnosti www.vagabond.com. U nás najdete kvalitní e -shop značky na stránkách společnosti Vagabond Jihlava www.vagabond-jihlava.cz.

vagabond

Historie Vagabond

Příběh švédské značky Vagabond začal v 60. letech, kdy rozsáhlé protesty a demonstrace změnily svět a od té doby bylo možné téměř vše. Kolekce bot Vagabond byla v té době vyráběna jen pro muže a její hlavní sídlo bylo na slunném jihu Evropy, v Itálii. V roce 1994 se společnost Vagabond vrátila zpět do Švédska a celá strategie společnosti se změnila. Dnes tak pod značkou najdete jak kolekce bot pro muže, tak ženy, které jsou charakteristické svým specifickým designem a vysokou kvalitou. Společnost ročně vyrobí přes 2 milióny párů bot, které jsou následně distribuovány do více než 30-ti zemí celého světa.

Kontakt:
www.vagabond.com

Obchody Vagabond naleznete v následujících nákupních centrech.

Vagabond Praha:

Vagabond Brno:

Vagabond jinde v ČR:Líbí se Vám značka Vagabond?Jeden komentář ke značce Vagabond

  1. Antonin Moser píše k Vagabond:
    6. 2. 2012

    Dobry vecer.
    Boty teto znacky nosim asi 10let,mozna dele k naproste spokojenosti.Jenom ted mam problem s nakupem dalsich paru.Mam ve velke oblibje tak zvane nazouvaky kozene,ktere ted nejsem schopen je v siti prodejen objevit,Muzete mi poradit kde bych je mohl koupit?Mohu si pro ne dojet i nekam mimo CR.

Zanechte svůj komentář